FLY TIME PRO DOSPĚLÉ 

Je speciální a uzavřený kurz. Obsahuje 5 lekcí.

Obtížnost lekce: 

mírně pokročilí až pokročilý

důležité mít předchozí zkušenosti s Antigravity jógou. Minimálně 10 lekcí v mírně pokročilé lekci.

Co to je FLY TIME LEKCE

 

Speciální lekce, kde se naučíme více složitější a náročnější pozice, které pak propojíme do sestavené taneční choreografie. Kurz obsahuje 5 lekcí a v každé lekci se naučíme něco nového, takže na konci vznikne choreografie. Každý kurz je jiná sestava a jiná hudba. V choreografii se může setkat nejen s antigravity jógou, ale také s akrobacii a tancem. 

 

Jak lekce probíhá? 
Na začátku lekce protažení těla, rozcvičení a příprava na složitější inverzní a akrobatické pozice. Po té následuje tvoření sestavy, kde se to propojí. Na konci závěrečná relaxace. 

Benefity této lekce:

protažení a posílení celého těla. Uvědomění si našeho těla. A kdo miluje tanec, jógu a akrobacii, tak tento kurz je vhodný pro Vás. Naučíme se vnímat i hudební cítění. A hlavně to nejdůležitější mít radost a pobavit se! Nejlepší věc co udělat pro své tělo a zdravý pohyb.
Posilování nemusí být jen dřina, ale taky zábava!

 

Jak dlouho lekce trvá? 

60 minut 

 

Kolik celý kurz stojí ?

1 400,- Kč  (záloha předem 1000,-Kč)

Číslo účtu : 2601174603/2010

Kdy bude kurz probíhat? ZAČÍNAME 1.10.2020

Na další nový  kurz  nás neváhejte kontaktovat, zapíšeme si vás jako dalšího zájemce a po té vám místo hned přidělíme. Také sledujte webové stránky  kolonka "NOVINKY" nebo na facebooku a instagramu studia anyo.